PROJEKTY,  INNOWACJE

WIĘCEJ

NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie, pani Ewelin Salwin informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek, 4 września o godz. 9.00. Informujemy też, że plan dowozu i odwozu uczniów w tym dniu zostanie Państwu przekazany poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS. ZAPRASZAMY!!

W załączeniu znajduje się Szkolny Zestaw Podręczników i Materiałów Ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie. Przypominamy, że szkoła nie zapewnia jedynie podręczników i materiałów ćwiczeniowych do przedmiotów WDŻ, religia oraz zestawu do Oddziału Przedszkolnego. Rodzice/opiekunowie zakupują je we własnym zakresie. 

Przypominamy, że szkoła nie zapewnia podręczników dla uczniów Oddziału Przedszkolnego. Rodzice zakupują je we własnym zakresie. W tym roku obowiązuje pakiet wyd. MAC Edukacja , KOLOROWE KARTY, podręcznik do języka angielskiego SUPER HEROES '0' oraz podręcznik do religii 'TAK! JEZUS MNIE KOCHA' (szczegóły w Szkolnym Zestawie Podręczników).

Drodzy Rodzice! Poniżej znajduje się lista przyborów potrzebnych Waszemu dziecku (pierwszoklasiście) w roku szkolnym 2023/2024.

Lubisz SP RYBNO?

Znajdź nas na Facebooku

Dołącz do nas